Spring naar de inhoud

Glycolzuur peeling behandeling

Glycolzuur is een fruitzuur (alphahydroxyzuur) wat de huid laat exfoliëren (lees peelen) waardoor er weer een frisse huid tevoorschijn komt. Deze behandeling is geschikt om huidveroudering tegen te gaan, bij rimpels, milde acne, milde acnelittekens, licht verhoornde huid, een droge huid, hyperpigmentatie en een onregelmatige huidtoon. De peeling zorgt ervoor dat de structuur van het bindweefsel wordt verbeterd door het stimuleren van de aanmaak van collageen en elastine en dat de lederhuid steviger wordt.

– Glycolzuur werkt als antioxidant.
– Het stimuleert de aanmaak van collageen en elastine.
– Egaliseert de huidskleur (pigmentvlekjes) en huidstructuur.
– Vermindert fijne lijntjes en oppervlakkige rimpels.

    De behandeling:

    De huid wordt gereinigd en gereedgemaakt voor de peeling. Vervolgens wordt de peeling aangebracht; dit kan even een branderig gevoel geven. Na de inwerktijd wordt de peeling geneutraliseerd en wordt de huid met een nabehandeling crème ingesmeerd.  U krijgt een potje nabehandeling crème mee voor de eerste dagen.  
          
    Glycolzuur peeling behandeling ( 30 minuten) € 49,00

    Belangrijk is om geen vitamine A (retinol) producten te gebruiken vijf dagen vóór en vijf dagen na de behandeling en de huid goed te beschermen met ten minste SPF 30.

    Open chat
    Hallo 👋
    Hoe kunnen wij u helpen?